Wyświetl pojedynczy post
wolfy
Senior Member
 
Od: 01.2005
Skąd: Z Krainy Deszczowców...

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#2634
Stary 30.09.2014, 13:36
kubaKCH napisał(a):Wyświetl post
4.Kopacze zarabiają krocie a nie przekłada się to na zaangażowanie w grę. Kiedy któryś zawodnik zapłacił karę za brak chęci do gry? może to ich zmotywuje bo dla nich tylko kasa się liczy a nie derby czy mecz z cwe7ami.
Dziecko - zorientuj się trochę w realiach klubu, a później zacznij się wypowiadać.
W tym miesiącu udało nam się wyrównać zaległości wobec piłkarzy. Tych z aktualnego składu. Jak przyjdzie płacić Genkovowi i Jovaniciowi, to może być niewesoło...

kubaKCH napisał(a):Wyświetl post
Tylko jaka różnica między słabym Jankowskim a słabym Cleberem
Dobre pytanie. W ilu meczach widziałeś młodego Clebera? Założę się, że w żadnym - w odróżnieniu od maaarcina.

EDIT: Szkoda na Ciebie czasu.
Ostatnio edytowane przez wolfy : 30.09.2014 o godz. 13:38.
Już za cztery lata,
Już za cztery lata,
Może będzie Ekstraklasa!
Odpowiedz cytując