kubaKCH napisał(a):

|
4.Kopacze zarabiają krocie a nie przekłada się to na zaangażowanie w grę. Kiedy któryś zawodnik zapłacił karę za brak chęci do gry? może to ich zmotywuje bo dla nich tylko kasa się liczy a nie derby czy mecz z cwe7ami.
|
Dziecko - zorientuj się trochę w realiach klubu, a później zacznij się wypowiadać.
W tym miesiącu udało nam się wyrównać zaległości wobec piłkarzy. Tych z aktualnego składu. Jak przyjdzie płacić Genkovowi i Jovaniciowi, to może być niewesoło...
kubaKCH napisał(a):

|
Tylko jaka różnica między słabym Jankowskim a słabym Cleberem
|
Dobre pytanie. W ilu meczach widziałeś młodego Clebera? Założę się, że w żadnym - w odróżnieniu od maaarcina.
EDIT: Szkoda na Ciebie czasu.