Wyświetl pojedynczy post
63.5 Kg
Senior Member
 
Od: 06.2003
Skąd: Stamtad ,gdzie nikt jeszcze nie dotarl :)

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#2632
Stary 30.09.2014, 13:25
[QUOTE=kubaKCH;1378846]Napisałeś " Każdy, kto domaga się teraz zwolnienia Smudy jest idiotą i/lub sabotażystą"

Ja nim nie jestem. Chcesz dyskutować to nie obrażaj drugiej strony tekstami idiota, głupi itp.

Argumenty:

1
Cytat:
. Boguski OUT - przez te lata co jest w klubie nie zapracował na to aby grać w Wiśle, albo kontuzje albo marazm a nie gra ( amatorzy lepiej grają w kopaną ) - za niego Stępiński jest w kadrze na ławce masz Zająca, jeśli ktoś z innej pozycji to może młody Cleber niech się ogrywa.
Owszem Boguski OUT ale kto za niego
Zajac to jeszcze nie ta polka..Cleber który nie miesci się w rezerwachA Stepinski to typowy napastnik...

Cytat:
2. Jankowski? Co zagrał ? W pomocy jest z kogo wybierać. Lucas,Uryga, Stilić, Garguła, a może wkońcu ktoś młody Kuczak, Lech? Mogą się ogrywać przy starszych. Skoro Jankowski gra nędze to co za różnica kto za niego - a może się okaże że trafi na młodego ambitnego.
Lucas który nie miesci się w rezerwach,Uryga,Stilic graja w każdym meczu na tej pozycji wiec kogo widzisz więcej

Cytat:
3.Smuda nie potrafi motywować zawodników, nie analizuje taktyki i gry przeciwnika ( do czeog się przyznał). Wystarczyło 8 kolejek aby przeczytano grę Wisły. Co lepsze nie graliśmy na jakimś wysokim poziomie te wszystkie rozegrane mecze. Odpuszczenie całkowite PP i danie siły kopaczom na derby bo się zmęczyli meczem z cwe7ami jest delikatnie mówiąc śmiszne
Jakie 8 kolejek Wystarczyla jedna bo każdy wie ze Wisła ma 11 zawodnikow wiec to żadne zaskoczenie kto i co będzie gral...
Odpowiedz cytując