[QUOTE=kubaKCH;1378846]Napisałeś "
Każdy, kto domaga się teraz zwolnienia Smudy jest idiotą i/lub sabotażystą"
Ja nim nie jestem. Chcesz dyskutować to nie obrażaj drugiej strony tekstami idiota, głupi itp.
Argumenty:
1
Cytat:
|
. Boguski OUT - przez te lata co jest w klubie nie zapracował na to aby grać w Wiśle, albo kontuzje albo marazm a nie gra ( amatorzy lepiej grają w kopaną ) - za niego Stępiński jest w kadrze na ławce masz Zająca, jeśli ktoś z innej pozycji to może młody Cleber niech się ogrywa.
|
Owszem Boguski OUT ale kto za niego

Zajac to jeszcze nie ta polka..Cleber który nie miesci się w rezerwach

A Stepinski to typowy napastnik...
Cytat:
|
2. Jankowski? Co zagrał ? W pomocy jest z kogo wybierać. Lucas,Uryga, Stilić, Garguła, a może wkońcu ktoś młody Kuczak, Lech? Mogą się ogrywać przy starszych. Skoro Jankowski gra nędze to co za różnica kto za niego - a może się okaże że trafi na młodego ambitnego.
|
Lucas który nie miesci się w rezerwach,Uryga,Stilic graja w każdym meczu na tej pozycji wiec kogo widzisz więcej
Cytat:
|
3.Smuda nie potrafi motywować zawodników, nie analizuje taktyki i gry przeciwnika ( do czeog się przyznał). Wystarczyło 8 kolejek aby przeczytano grę Wisły. Co lepsze nie graliśmy na jakimś wysokim poziomie te wszystkie rozegrane mecze. Odpuszczenie całkowite PP i danie siły kopaczom na derby bo się zmęczyli meczem z cwe7ami jest delikatnie mówiąc śmiszne
|
Jakie 8 kolejek

Wystarczyla jedna bo każdy wie ze Wisła ma 11 zawodnikow wiec to żadne zaskoczenie kto i co będzie gral...