Napisałeś "
Każdy, kto domaga się teraz zwolnienia Smudy jest idiotą i/lub sabotażystą"
Ja nim nie jestem. Chcesz dyskutować to nie obrażaj drugiej strony tekstami idiota, głupi itp.
Argumenty:
1. Boguski OUT - przez te lata co jest w klubie nie zapracował na to aby grać w Wiśle, albo kontuzje albo marazm a nie gra ( amatorzy lepiej grają w kopaną ) - za niego Stępiński jest w kadrze na ławce masz Zająca, jeśli ktoś z innej pozycji to może młody Cleber niech się ogrywa.
2. Jankowski? Co zagrał ? W pomocy jest z kogo wybierać. Lucas,Uryga, Stilić, Garguła, a może wkońcu ktoś młody Kuczak, Lech? Mogą się ogrywać przy starszych. Skoro Jankowski gra nędze to co za różnica kto za niego - a może się okaże że trafi na młodego ambitnego.
3.Smuda nie potrafi motywować zawodników, nie analizuje taktyki i gry przeciwnika ( do czeog się przyznał). Wystarczyło 8 kolejek aby przeczytano grę Wisły. Co lepsze nie graliśmy na jakimś wysokim poziomie te wszystkie rozegrane mecze. Odpuszczenie całkowite PP i danie siły kopaczom na derby bo się zmęczyli meczem z cwe7ami jest delikatnie mówiąc śmiszne.
W żadnej sprawie się nie sprawdza ten gość ( specjalnie nie używam słowa trener). Jedyny plus dla klubu nie krzyczy o pensje. Tylko czy o to tylko chodzi?
4.Kopacze zarabiają krocie a nie przekłada się to na zaangażowanie w grę. Kiedy któryś zawodnik zapłacił karę za brak chęci do gry? może to ich zmotywuje bo dla nich tylko kasa się liczy a nie derby czy mecz z cwe7ami.
Więc skończ się podniecać i podaj argumenty które mówią by go zostawić. Jeden to za mało.