Wyświetl pojedynczy post
wolfy
Senior Member
 
Od: 01.2005
Skąd: Z Krainy Deszczowców...

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#11
Stary 30.09.2014, 12:35
Każdy, kto domaga się teraz zwolnienia Smudy jest idiotą i/lub sabotażystą.
Przerabialiśmy już karuzelę trenerską wiele razy, nie raz i nie dwa zwalniano u nas trenerów w trakcie sezonu. Czy kiedykolwiek to w czymkolwiek pomogło?

To co, Czesiu Michniewicz? Nieznany nikomu z nazwiska trener zagraniczny, który będzie na tyle zdesperowany aby przejąć Wisłę w jej obecnym stanie finansowym?

Zmieńmy trenera? Już? Teraz? To jest rozwiązanie? Czy może bezsilne rozładowanie frustracji, ot, taka organizacyjna masturbacja. Wiadomo, że nic się z tego nie urodzi, ale kilka osób na chwilę poczuje się lepiej.
Już za cztery lata,
Już za cztery lata,
Może będzie Ekstraklasa!
Odpowiedz cytując