Wyświetl pojedynczy post
AntyMod
Senior Member
 
Od: 05.2012

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#238
Stary 30.09.2014, 11:55
w obecnej patologi stworzonej przez BC , zmiana Smudy nic nie da, wiadomo ze to trener z dawnej epoki, niemajacy pojecia jak teraz sie prowadzi zespol, nie majacy bladego pojecia ze istnieje cos takiego jak taktyka, sztab trenerski itp ....to koles z ery Piechniczka i nic tego nie zmieni , ot w zimie wyjazd do Zakopanego i beganie po gorkach - cala wizja pana Smudy . Najwiekszym problemem Wisly teraz jest fakt ze pozoranci typu Boguski, Jankowski, Brozek, Donald, Sarki , Uryga,Buchalik czy Gargula maja monopol na I sklad , a tak naprawde to nadaja sie conajwyzej na lawke rezerwowych , do tego Stilic ktory po 2 dobrych meczach kolejne 4 znika. Wisle sa potrzebni pilkarze walczacy, gryzacy trawe, zapierdalajacy ... i nie chodzi mi wcale o jakies gwiazdy ....Wisla potrzebuje graczy charakternych, a nie dziewczyn jakich mamy teraz, polska liga jest tak slaba ze tutaj naprawde nie trzeba zawodnikow drogich i gwiazd, wystarcza pilkarze ktorzy determinacja, bieganiem i walka wybili z glowy granie wiekszosci druzyn w Polsce ... na darmowych odpadach z Ruchu, Brozku, albo dzikich nasza gra zawsze bedzie kulala
Odpowiedz cytując