piter116 napisał(a):

Lechia zdecydowanie lepszy skład, a Śląsk na podobnym poziomie. Dobry żart.
Legia i Lech poza zasięgiem, a porównywalny skład to może ma Górnik i nikt więcej.
|
Wg mnie:
Legia i Lech - skład zdecydowanie lepszy
Lechia - skład nieco lepszy niż nasz + duża ławka rezerwowych (ale chaos w klubie odbija się im czkawką i tego na razie nie widać)
Śląsk, Górnik - skład na podobnym poziomie co Wisła.
(Oczywiście to przy założeniu że wszyscy zdrowi w tych klubach)
4-5 miejsce powinniśmy zająć jeśli nie będzie kataklizmu z kontuzjami. Trzeba też pamiętać z kolei że My nie mamy jakiejś wielkiej przewagi jeśli chodzi o jakość składu w stosunku do innych zespołów jak Ruch, Bełchatów, Pogoń czy parchy.
Nie popadajmy w skrajności - bo np. Głowacki to już nie ten Głowacki co 2 sezony temu. Dudka to przeciętniak podobnie Garguła. Chociaż każdy ma nazwisko i etykietkę ex-reprezentant. Starość nie radość... a my mamy pierwszą 11 starą.