Wyświetl pojedynczy post
Ogryzek
Senior Member
 
 
Od: 03.2004
Skąd: Pod koniec VIII wieku powstało państwo Wiślan. Stolicą Wiślan jest Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#2614
Stary 30.09.2014, 10:49
piter116 napisał(a):Wyświetl post
Lechia zdecydowanie lepszy skład, a Śląsk na podobnym poziomie. Dobry żart.

Legia i Lech poza zasięgiem, a porównywalny skład to może ma Górnik i nikt więcej.

Wg mnie:

Legia i Lech - skład zdecydowanie lepszy
Lechia - skład nieco lepszy niż nasz + duża ławka rezerwowych (ale chaos w klubie odbija się im czkawką i tego na razie nie widać)
Śląsk, Górnik - skład na podobnym poziomie co Wisła.

(Oczywiście to przy założeniu że wszyscy zdrowi w tych klubach)

4-5 miejsce powinniśmy zająć jeśli nie będzie kataklizmu z kontuzjami. Trzeba też pamiętać z kolei że My nie mamy jakiejś wielkiej przewagi jeśli chodzi o jakość składu w stosunku do innych zespołów jak Ruch, Bełchatów, Pogoń czy parchy.

Nie popadajmy w skrajności - bo np. Głowacki to już nie ten Głowacki co 2 sezony temu. Dudka to przeciętniak podobnie Garguła. Chociaż każdy ma nazwisko i etykietkę ex-reprezentant. Starość nie radość... a my mamy pierwszą 11 starą.
„Pierwotnie polską barwą narodową był »karmazyn« uważany w średniowieczu za najszlachetniejszy z kolorów. Wykorzystywany był on jako symbol dostojeństwa i bogactwa. Z uwagi na cenę barwnika potrzebnego do uzyskania tego koloru mało kto mógł sobie na niego pozwolić...
Odpowiedz cytując