Dokladnie. Dziwne, ze obroncy kunsztu trenerskiego Smudy w przypadku naszych wynikow przyznaja, ze to zasluga trenera, ze potrafil "tyle" wycisnac z naszych kopaczy ale w innych klubach to juz pilkarze lepsi a nie zaslugi trenerow, ze potrafili "tyle" wycisnac z pilkarzy
