Też mam Treka - tyle że górala starego ale najgorsze że Trek ma straszne marże i ceny w ogóle.
Za 5 tys można znaleźć na Ultegrze coś a nie na 105
A swoją drogą wracając do Endomondo - miał ktoś kiedyś taki problem że jak nagrywał tracka na wycieczce pieszej to mu rwało jak cholera a połowy w ogóle nie nagrało.
Robiłem już kilka tras pieszo i wszystko było ok a w zeszłą niedzielę przeszedłem z 10 km za miastem a track pokazuje koło 2km ... W kilku miejscach nie było zasięgu ale przecież gps chyba nie korzysta z przekaźników telefonii. ..