|
Wywalony Smuda -> Stilic nie przedłuży kontraktu -> Kapka zabiera się za ściąganie studentów, Bunozy itp....
Każdy kto interesuje się piłką dłużej niż jeden sezon i nie przeskakuje na kibicowanie tym kto akurat wygrywa LM wie, że kryzys to normalna rzecz. Nam trafił się na ten feralny tydzień, choć pewnie gdyby piłka odbiła się pare cm dalej rozmowy o zwolnieniu by nie było tylko wielki żal, że tylko remis z słabą Cracovią.
|