|
Byle jakim skladem? jaki inny zespol poza Legia dysponuje lepszą podstawową jedenastką od Wisly?
Cupial nienawidzi przegrywac z Legia, Smuda potem olal PP, sily rzucil na Cracovie i dal dupy po calosci. Nikogo nie interesuje ze on wygral z jakimis partaczami bo przejebal najwazniejsze mecze. Minely dwa dni od meczu z Cracovia a we mnie siedzi dalej taka zlosc.. ze ja pi.erdol..e ku..rwa mac.. i wiem co czuje Cupial, a tym bardziej Czerwinski z Miettą.
Wyjebac go pewnie nie wyjebia (no chyba ze przejebia i z Jagiellonią to bedzie juz za duzo..), najwazniejsze, ze cos w koncu ruszylo w tym kierunku, zeby nie czul sie taki pewny siebie, fifarafa... wygadywal dyrdymaly na konferencjach prasowych, usmieszki, jajca,.. stop, Smude tez moga zwolnic, ot tak. I niech wie ze nie jest nietykalny. Koniec z tym dobrobytem bo niektorym sie w dupach od niego poprzewracalo..
Ostatnio edytowane przez aNouc : 30.09.2014 o godz. 09:57.
|