|
Nie ma absolutnie żadnego powodu do zwalniania Smudy. Mógłby przegrać nawet 5 meczów z rzędu. Gra drużyny na początku sezonu pokazała, że jest on właściwym człowiekiem na właściwym miejscu. Jeśli ktoś oczekuje, że z byle jakim składem w połowie z recyclingu, będziemy wygrywać mecz za meczem, to po prostu zwyczajnie zwariował. I cały pomysł zwalniania Smudy jest niczym innym jak właśnie szaleństwem. Aż ciężko mi uwierzyć, że w ogóle pojawił się taki temat. Mam nadzieję, że to wymysł mediów.
(...) MY KIBICE POMOŻEMY!!! (...)
|