crazykaro napisał(a):

I kto za niego? Jakiś holender może? Albo Hajto? A może Taras który wyleci zaraz z Bydgoszczy?
Najwieksza wada Smudy jest jego upór i wiara w zawodników którzy powinni sobie usiąść na lawce. Niestety grajki nie maja ambicji i nie potrafią zapierd**ac ale to jest wina krótkiej lawki. A jedynym prawdziwym bledem Smudy w tym sezonie bylo wystawienie w pełni rezerwowego składu z Lechem.
|
Zacznijmy od tego, że Taras trenuje Koronę w obecnym sezonie.W Bydgoszczy jest Rumak. A jak wygląda sytuacja z Michniewiczem, on jest jakimś zdeklarowanym fanem sąsiadki?