|
Zeszły tydzień był ch*jowy. Bez dwóch zdań. Ponieśliśmy największe porażki w tej rundzie i już nic nie jest w stanie ich zatrzeć, nawet wygrana wszystkich meczów do końca rundy bez straty gola.
Ale chcieć już zwolnić Franka? 1,5 tygodnia temu byliśmy liderem, każdy happy a tutaj dwie porażki (wiem wiem, najważniejsze) i już głosy dot. zwolnienia. W takim trybie nigdy nie będziemy mieć drużyny, dajmy mu czas, niech pokaże na co go stać jak już w tym klubie powoli robi się normalnie, czyli klub wychodzi na prostą. Póki co mamy raptem 2 punkty straty do lidera grając piłkarzami którzy przyszli za darmo lub z sentymentu do Wisły bądź ze względu na Smudę.
Nie wstydź się patriotyzmu.
WP.
|