|
Odnośnie Marko Jovanovicia (za Przeglądem Sportowym): Wyniki jego badań trafiły do kolejnej kliniki, która ma wydać diagnozę. Na razie Jova trenuje indywidualnie w Serbii wedle zaleceń lekarzy.
Trzymam za chłopaka kciuki, ale niestety mam wątpliwości co do tego, że wróci jeszcze do profesjonalnej gry w piłkę. Tak czy inaczej życze mu jak najlepiej.
|