Wyświetl pojedynczy post
Griszka30KR
Senior Member
 
 
Od: 06.2005
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#2598
Stary 30.09.2014, 08:23
Dajcie spokój Smudzie wszyscy pseudeksperci.Najwiecej do powiedzenia widze maja nastolatkowie ,którzy swoje szlify trenerskie zrobili na Fifa Menager lub na innym symulatorze...
Porazka z Legia była zasłuzona,ale nie w takim wymiarze.Te dwa gole były wynikiem braku koncentracji naszych kopaczy,a nie taktyki Smudy.
Poznań sobie ewidentnie odpuscilismy,co potwierdził Smuda ,żartujac ,ze jaby Sarki wykorzystła ta sytuacje......
Jak do tej pory za ewidentna porazke traktuje derby,gdyz po to podstawowi zawodnicy nie pojechali do Poznania,zeby byc spokojnym o ten własnie mecz.Przegrana z Legią miała osłodzic wygra w derbach.Trafilismy na słabego przeciwnika jak nigdy z podstawowym naszym składem,oprócz koniecznosci wygrania,był dodatkowy argument odzyskania fotelu lidera.Tu dał Franc dupy,ale i nasi zawodnicy nie grali jakos agresywnie i jak zwykle koncówka meczu,a Oni juz myslami byli już w szatni.
Bednarz=Landryna=......
Odpowiedz cytując