Wyświetl pojedynczy post
Arsenal
Member
 
Od: 03.2012

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#232
Stary 29.09.2014, 23:17
Jeżeli teraz Smuda by został zwolniony runęła by cała drużyna i wszystko co do tej pory jakoś trzymało się w klubie.
Ten zespół budowany od roku ma świetny styl a sam trener wie co ma robić i po prostu nie chce mi się wierzyć jak ludzie chcą wydalenia z klubu trenera który z niczego stworzył jakiś kolektyw,na pewno przeciwnicy Smudy są krótkowzroczni bo ani nie ma kto go zastąpić i też zostało by zachwiane wszystko co do tej pory udało się nam zbudować.
Za duże trzęsienie ziemi w tak źle finansowo klubie...
Odpowiedz cytując