Wyświetl pojedynczy post
wiślak 86
Senior Member
 
Od: 08.2004
Skąd: okolice Krakowa

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#28218
Stary 29.09.2014, 21:08
Kocur napisał(a):Wyświetl post
Masz na myśli coś takiego?

http://allegro.pl/braccio-saszetki-p...633272382.html

Jak to można nabić jak to wygląda jak torebka herbaciana
Chyba kupię zobaczę w ogóle czy ten mini ekspres działa ...
http://www.facetikuchnia.com.pl/inde...-mini-konkurs/

mam taki i po prostu po zrobionej kawie wywalam resztki susze i jak sie uzbiera troche wiecej opakowań to sype nowej kawy i zatykam wiczkami od jogurtów czy innymi sreberkami. działa bez problemu a kasiorki można zaoszczędzić. i kawy sypiesz jakiej chcesz.
Dumny po zwycięstwie
Wierny po przegranej

Zbanowany za napisanie "matoł", "jeba*y złamas", "3 kretynów" o ludziach dla których flaga Polski do góry kołami to coś normalnego na twarzy
Odpowiedz cytując