Kocur napisał(a):

http://www.facetikuchnia.com.pl/inde...-mini-konkurs/
mam taki i po prostu po zrobionej kawie wywalam resztki susze i jak sie uzbiera troche wiecej opakowań to sype nowej kawy i zatykam wiczkami od jogurtów czy innymi sreberkami. działa bez problemu a kasiorki można zaoszczędzić. i kawy sypiesz jakiej chcesz.
Dumny po zwycięstwie
Wierny po przegranej
Zbanowany za napisanie "matoł", "jeba*y złamas", "3 kretynów" o ludziach dla których flaga Polski do góry kołami to coś normalnego na twarzy