Wyświetl pojedynczy post
arti
Guest
 

Ignoruj użytkownika Pomoc
#229
Stary 29.09.2014, 20:34
kot napisał(a):Wyświetl post
Jeszcze raz podkreślę, że z tymi piłkarzami nie ma szans na gre o jakiekolwiek cele poza bezpiecznym środkiem tabeli.
Z niestabilną sytuacją finansową nie ma szans bo nie ma sensu poważna gra o cele pucharowe. Skład jest spokojnie na 3-4 miejsce w tej dziadowskiej lidze.
Apogeum kryzysu było wtedy jak grali Fredek i Sikorski, na szczęście ekipa jest znacząco lepsza niż wtedy choć oczywiście nadal pełna dziur.
Z tęsknotą za Pietią to chyba żartujesz.
Ostatnio edytowane przez arti : 30.09.2014 o godz. 05:19.
Odpowiedz cytując