kot napisał(a):

|
Jeszcze raz podkreślę, że z tymi piłkarzami nie ma szans na gre o jakiekolwiek cele poza bezpiecznym środkiem tabeli.
|
Z niestabilną sytuacją finansową nie ma szans bo nie ma sensu poważna gra o cele pucharowe. Skład jest spokojnie na 3-4 miejsce w tej dziadowskiej lidze.
Apogeum kryzysu było wtedy jak grali Fredek i Sikorski, na szczęście ekipa jest znacząco lepsza niż wtedy choć oczywiście nadal pełna dziur.
Z tęsknotą za Pietią to chyba żartujesz.