kerim1906 napisał(a):

|
zasad jest prosta , jak nie widze to nie uznaje GOLA, tyle iaż tyle
|
Sędzia jest rozliczany z tego czy decyzja była słuszna czy nie i każdy od czasu do czasu musi gwizdać 'na czuja'
Jak ty to sobie wyobrażasz, nie uzna prawidłowego gola i bedzie się tłumaczył?'...eee szefie bo ja nie widziałem'
Z perspektywy fotki, decyzja wygląda na słuszną w tym akurat przypadku, choć oczywiście wolałbym by tego gola nie uznał
A co do meczu - jak się wydaje że coś się zaczyna zazębiać to przychodzi takie coś, jedna wielka chaotyczna kopanina
Franiu?były kontrowersje jak w jakimś meczu pierwszą zmianę zrobił w doliczonym czasie ale gola nie straciliśmy więc wyszło na jego -tu pokombinował tak że PP oddał walkowerem, dorzucił do tego jeszcze 2 w.......e w lidze.