Wyświetl pojedynczy post
shaggy
Senior Member
 
 
Od: 06.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#226
Stary 29.09.2014, 20:29
kerim1906 napisał(a):Wyświetl post
ok,wygląda że gol był , ale żaden sędzia tego nie widział i nie miał prawa tego uznać, poza tym kanałowy kosmos pokazywał piłkę conajmniej około metra za linią , tutaj wygląda jakby nieznacznie była za linią , ale ciekawe byłoby zobaczyć rzut z góry?
To było gwizdaniete na tzw chybil trafil a nuz sie nie pomysle.
Podobnie gwizdano nam w Warszawie 32 cm spalonego Brozka.
Zaden sędzia nie miał prawa w 100% być pewny swojej decyzji. A dlaczego akurat takie sytuacje gwizdane są niekoniecznie po mysli Wisły. Cóż przypadek...?
Odpowiedz cytując