kerim1906 napisał(a):

|
ok,wygląda że gol był , ale żaden sędzia tego nie widział i nie miał prawa tego uznać, poza tym kanałowy kosmos pokazywał piłkę conajmniej około metra za linią , tutaj wygląda jakby nieznacznie była za linią , ale ciekawe byłoby zobaczyć rzut z góry?
|
To było gwizdaniete na tzw chybil trafil a nuz sie nie pomysle.
Podobnie gwizdano nam w Warszawie 32 cm spalonego Brozka.
Zaden sędzia nie miał prawa w 100% być pewny swojej decyzji. A dlaczego akurat takie sytuacje gwizdane są niekoniecznie po mysli Wisły. Cóż przypadek...?