maaarcin napisał(a):

ok,wygląda że gol był , ale żaden sędzia tego nie widział i nie miał prawa tego uznać, poza tym kanałowy kosmos pokazywał piłkę conajmniej około metra za linią , tutaj wygląda jakby nieznacznie była za linią , ale ciekawe byłoby zobaczyć rzut z góry?