|
RIVER ten ich kosmos to tylko dla podtrzymania ich racji,ja też miałem wrażenie na jednej z powtórek że była bramka, ale to tylko wrażenie, sędzia nie miał prawa tego uznać bez względu na to czy bramka była czy nie, oni tego po prostu nie widzieli, ja nie ogarniam jakim cudem żadna kamera tego gola nie pokazała
|