Wyświetl pojedynczy post
kerim1906
Banita
 
Od: 04.2014

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#28410
Stary 29.09.2014, 19:39
Szpen napisał(a):Wyświetl post
pudło: [qupote]Po pięciu miesiącach tego roku PKP Intercity wypracowało 725,9 mln zł przychodów i 34,6 mln zł zysku netto.




frajerze podaj wszystkie wyniki , oto komplet http://www.parkiet.com/artykul/1381994.html, , chyba że czytasz tylko te pasujące do konceptu niesioła forum Wisły

100 baniek straty netto, kapujesz?

przeczytaj swój wpis z 19.53 to zrozumiesz dlaczego frajera nazywam frajerem , bez odbioru
Ostatnio edytowane przez kerim1906 : 29.09.2014 o godz. 19:46.