Szpen napisał(a):

|
pudło: [qupote]Po pięciu miesiącach tego roku PKP Intercity wypracowało 725,9 mln zł przychodów i 34,6 mln zł zysku netto.
|
frajerze podaj wszystkie wyniki , oto komplet
http://www.parkiet.com/artykul/1381994.html, , chyba że czytasz tylko te pasujące do konceptu niesioła forum Wisły
100 baniek straty netto, kapujesz?
przeczytaj swój wpis z 19.53 to zrozumiesz dlaczego frajera nazywam frajerem , bez odbioru