kerim1906 napisał(a):

pudło: [qupote]Po pięciu miesiącach tego roku PKP Intercity wypracowało 725,9 mln zł przychodów i 34,6 mln zł zysku netto.[/quote]
Nie chce mi się dyskutować ze smarkaczem, który określenia frajer uzywa jak słowa dzień dobry. Mam nadzieje, że cie kiedys chłopaki na osiedlu złapią i wytłumaczą ci co to określenie znaczy...
Jak dyskutować z kimś, kto twierdzi, że zarządzanie przedsiębiorstwem które ma kilkanaście miliardów przychodów, zatrudnia 8k ludzi i jest zapóxniona w taborze 50 lat jest łątwe i że kierownik zmiany w Biedronce poradziłby sobie z taką organizacją to życze powodzenia i kończe dyskusje.