Wyświetl pojedynczy post
Szpen
Senior Member
 
 
Od: 12.2002
Skąd: i don't give a fuck

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#28409
Stary 29.09.2014, 19:35
kerim1906 napisał(a):Wyświetl post
pierwsze półrocze 2014 dla frajera szpena http://www.rynek-kolejowy.pl/53433/t...e_dramatem.htm
pudło: [qupote]Po pięciu miesiącach tego roku PKP Intercity wypracowało 725,9 mln zł przychodów i 34,6 mln zł zysku netto.[/quote]

Nie chce mi się dyskutować ze smarkaczem, który określenia frajer uzywa jak słowa dzień dobry. Mam nadzieje, że cie kiedys chłopaki na osiedlu złapią i wytłumaczą ci co to określenie znaczy...

Jak dyskutować z kimś, kto twierdzi, że zarządzanie przedsiębiorstwem które ma kilkanaście miliardów przychodów, zatrudnia 8k ludzi i jest zapóxniona w taborze 50 lat jest łątwe i że kierownik zmiany w Biedronce poradziłby sobie z taką organizacją to życze powodzenia i kończe dyskusje.