Wyświetl pojedynczy post
Dive Pirate
Senior Member
 
 
Od: 03.2004
Skąd: Central Visayas

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#215
Stary 29.09.2014, 17:50
silver03 napisał(a):Wyświetl post
Derby zaj.e.ba.ł głównie Smuda. Zamiast grać swoje piłką, klepą itd. To graliśmy to co chciała craxa, czyli siłowo, kopanina, przepychanki itd. Wszystko funkcjonowało ładnie oprócz ofensywy, bo Stilić został skasowany w środku i brakowało (o dziwo) Garguły, żeby zdjąć z niego obstawę. Tak było jeb.a.nie, że Smuda nie dostosowuje taktyki do rywala... to teraz widać, że w PL nie warto, trzeba było grać swoje.
Smuda zaczął coś zmieniać ale troszkę na opak, z legła prosiło się o dwóch DM a z craxą powinniśmy grać swoje, lub widząc co się dzieje jeśli już zaczął z dwoma DM powinien wpuścić w przerwie Stępińskiego lub Gargułę żeby Brożek i Semir mieli z kim pograć, może nawet obu widząc jaką murarkę gra cracovia. Wróci Ostoja będzie lepiej bo gość potrafi coś zagrać do przodu w przeciwieństwie do Dudki i Alana.

Absolutnie nie jestem za zmianą trenera w tym momencie ani nawet w przerwie, Smuda powinien dograć sezon do końca i wtedy można go podsumować.
Odpowiedz cytując