silver03 napisał(a):

|
Derby zaj.e.ba.ł głównie Smuda. Zamiast grać swoje piłką, klepą itd. To graliśmy to co chciała craxa, czyli siłowo, kopanina, przepychanki itd. Wszystko funkcjonowało ładnie oprócz ofensywy, bo Stilić został skasowany w środku i brakowało (o dziwo) Garguły, żeby zdjąć z niego obstawę. Tak było jeb.a.nie, że Smuda nie dostosowuje taktyki do rywala... to teraz widać, że w PL nie warto, trzeba było grać swoje.
|
Smuda zaczął coś zmieniać ale troszkę na opak, z legła prosiło się o dwóch DM a z craxą powinniśmy grać swoje, lub widząc co się dzieje jeśli już zaczął z dwoma DM powinien wpuścić w przerwie Stępińskiego lub Gargułę żeby Brożek i Semir mieli z kim pograć, może nawet obu widząc jaką murarkę gra cracovia. Wróci Ostoja będzie lepiej bo gość potrafi coś zagrać do przodu w przeciwieństwie do Dudki i Alana.
Absolutnie nie jestem za zmianą trenera w tym momencie ani nawet w przerwie, Smuda powinien dograć sezon do końca i wtedy można go podsumować.