Wyświetl pojedynczy post
kerim1906
Banita
 
Od: 04.2014

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#212
Stary 29.09.2014, 17:27
ABGwislakABG napisał(a):Wyświetl post
Byl. Sprawdzali to w studio. Juz nie macie sie czego czepiac.
widziałeś? piłkę w bramce za linią?ja nie widziałem a mają 20 kamer, w studio chłopcy kanalowcy wszystko Ci pokażą co pasuje im pod tezę, ja pamiętam jak to pokazywali , nie wiedzieć czemu smokowski trzy razy mówił , kaziu patrz teraz, patrz teraz..., może i była bramka ale czy nie dziwne jest mając tyle kamer kanalowcy tego nie pokazali , tylko jekirś pseudokosmosy?
Odpowiedz cytując