Wyświetl pojedynczy post
dynek.pl
Senior Member
 
 
Od: 03.2003
Skąd: Sandomierz/Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#209
Stary 29.09.2014, 16:28
Naprawde wierzycie, ze z Gargula na boisku zamiast Dudki opanowalibysmy srodek pola i zdominowali Craxe ?
To jest zawsze mecz walki, szczegolnie w ich Kauflandzie - nie pamietam zadnego dobrego naszego meczu tam
od ich pierwszego powrotu. Rok temu byla taka sama chujnia, jak Boukhari strzelal w 90 minucie podobnie.
Sklady sie zmieniaja, a zawsze to wyglada jak kopanina podwórkowa.
Puchar jest na5z!
Odpowiedz cytując