|
Naprawde wierzycie, ze z Gargula na boisku zamiast Dudki opanowalibysmy srodek pola i zdominowali Craxe ?
To jest zawsze mecz walki, szczegolnie w ich Kauflandzie - nie pamietam zadnego dobrego naszego meczu tam
od ich pierwszego powrotu. Rok temu byla taka sama chujnia, jak Boukhari strzelal w 90 minucie podobnie.
Sklady sie zmieniaja, a zawsze to wyglada jak kopanina podwórkowa.
|