|
Ja z kolei zgadzam sie z teza kiedyś wypowiedzianą przez bodajże Stanowskiego, ze w naszej lidze jest kompletna amatorka i mityczne posługiwanie sie forma, świeżością itp. Nikt nie wie dlaczego jest ta mityczna forma i nikt nie wie dlaczego jej nagle nie ma. Piłkarze maja takie umiejętności jakie maja stad czasami żre a czasami nie.
|