Wyświetl pojedynczy post
domin_czyzyny
Socios Wisła Kraków
 
Od: 09.2010
Skąd: Kraków/Bolechowice

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#206
Stary 29.09.2014, 15:15
Adenalix napisał(a):Wyświetl post
Węgier G
"Gumiś" jest bez klubu i przygotowań a swietnie wyglądał fizycznie na tle naszych piłkarzy. Dokładnie tak samo jak przyszedł Guerrier z ligi haitańskiej zanim się dostał w łapy "polskiej mysli szkjoleniowej". Można się więc spodziewać wyrównania poziomu przez węgra bynajmniej nie do góry.
DG77 bardziej zaszkodziły balety (i konsumpcja trunków) we Franticu, niż treningi u Smudy.

Wk...wienie cały czas rośnie na tych patałachów. Oni nie zasługują na podanie ręki...oni nie wypełnili słów Reymana, że czasem i przegrac przychodzi, ale my jako kibice mamy PRAWO OCZEKIWAĆ, ŻE BĘDĄ ZAPIERDALAĆ, JEŹDZIĆ NA DUPIE, NIE ODSTAWIAĆ NÓG, ZDYCHAĆ I RZYGAĆ Z PRZEMĘCZENIA, BĘDĄ WALCZYĆ NA CAŁEGO!
Ostatnio edytowane przez domin_czyzyny : 29.09.2014 o godz. 15:37.
Odpowiedz cytując