Adenalix napisał(a):

Węgier G
"Gumiś" jest bez klubu i przygotowań a swietnie wyglądał fizycznie na tle naszych piłkarzy. Dokładnie tak samo jak przyszedł Guerrier z ligi haitańskiej zanim się dostał w łapy "polskiej mysli szkjoleniowej". Można się więc spodziewać wyrównania poziomu przez węgra bynajmniej nie do góry.
|
DG77 bardziej zaszkodziły balety (i konsumpcja trunków) we Franticu, niż treningi u Smudy.
Wk...wienie cały czas rośnie na tych patałachów. Oni nie zasługują na podanie ręki...oni nie wypełnili słów Reymana, że czasem i przegrac przychodzi, ale my jako kibice mamy PRAWO OCZEKIWAĆ, ŻE BĘDĄ ZAPIERDALAĆ, JEŹDZIĆ NA DUPIE, NIE ODSTAWIAĆ NÓG, ZDYCHAĆ I RZYGAĆ Z PRZEMĘCZENIA, BĘDĄ WALCZYĆ NA CAŁEGO!