kot napisał(a):

|
Jeszcze raz podkreślę, że z tymi piłkarzami nie ma szans na gre o jakiekolwiek cele poza bezpiecznym środkiem tabeli.
|
Ale my o nic więcej nie gramy. Nie mamy funduszy nawet na głupi PP co dopiero na resztę.... Ostani tydzień sprowadza nas na ziemie - przegrywamy wszystko gdzie poprzeczka wisi wysoko a przeciwnik mocno chce wygrać.
OT:
adam_09 napisał(a):

|
Wrócili kibice na stadion i zaczęła się pyta. Zaczęła bo w końcu gwiazdeczki zdały sobie sprawę, że skończyły się asekuracyjne mecze w których jak wyjdzie to wyjdzie i jest plus.
|
Właśnie chyba odwrotnie - Janusze są bardziej wymagającym 'klientem' jeśli chodzi o wynik. Wtedy trzeba było dobrze grać zeby Janusz przyszedł, teraz czy sie stoi czy sie lezy 10k jest. No niestety.... Moze i sie łatwiej gra przy dopingu ale presja na wynik jest zdecydowanie mniejsza (poza dwoma meczami w sezonie).
JM:"Życie jest jak rower - nie kręcisz nie jedziesz" TF: "Dziś Wisła Kraków ma zapewnione optymalne warunki prowadzenia działalności sportowej."
"... jakieś dziwne wizje zagłady (..) Nie wiem czym to jest spowodowane, nie wnikam w to, ale trochę mnie to niepokoi"
TS: Zajmujemy się sportem, nie sprawiedliwością, ani praworządnością.(..) Towarzystwo Sportowe „Wisła” Kraków informuje, iż od godziny 16.00 nie jest już właścicielem piłkarskiej spółki Wisła Kraków SA