|
Wrócili kibice na stadion i zaczęła się pyta. Zaczęła bo w końcu gwiazdeczki zdały sobie sprawę, że skończyły się asekuracyjne mecze w których jak wyjdzie to wyjdzie i jest plus. Teraz trzeba walczyć, starać się i zapierdalać bo tego wymagają kibice. A na to nasze gwiazdeczki nie są przygotowane. Na takich co to agresją starają się wywalczyć piłkę i zneutralizować przeciwnika to nawet w A-klasie są sposoby. Jak masz technikę i chce Ci się grać to nie ma ch.ja żeby Ci pasterz jeden z drugim zrobił krzywdę. Bo oni zapierdal.ją a Ty grasz w piłkę. Tyle tylko, że my zamiast grać to zaczęliśmy uprawiać jakieś k.urwa zapasy i siłowe sporty zamiast zgnoić starozakonnych w pierwszych 15 minutach i robić wyliczankę jak w CLJ. K.rwa skandal !
|