Wyświetl pojedynczy post
!!IRIVER!!
Senior Member
 
Od: 08.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#197
Stary 29.09.2014, 13:12
Lukasz napisał(a):Wyświetl post
Ani to ani to. Moim zdaniem zwyczajny brak celu. Za Maaskanta wszyscy wiedzieli ze graja o mistrza/LM, że każdy punkt jest ważny. My o nic nie gramy co było wiadomo od początku sezony. PP odpuszczony, pieniądze ledwo spływają na konta, WDG77 'gotuje obiady' bo to czy zagra czy nie ma głeboko w d..... Więc jak nam mecz wychodzi to świetnie, jak nie - myslami jesteśmy w szatni. A potem przychodzi zdumienie jak w meczu z Legia czy C - komuś 'sprawiedliwy' wynik 'nie leży' i dopina swego.
Może i to racja. Bo faktycznie u nas głośno się mówi o celach minimalistycznych, czyli wejściu do ósemki, a to byłoby CHYBA realne nawet z tymi, co siedzą na ławie. Muszą się władze klubu zastanowić co z tym zrobić, z Cupiałem na czele, bo do niczego to nie doprowadzi. Można sobie też powtarzać "Nie ma sianka, nie ma granka.", ale ile lat tak można? Leci już czwarty sezon od mistrzostwa za Maaskanta, a u nas taka ciągła przepychanka. Coś tam zatrybi, wygramy parę meczów w lepszym stylu to i nastroje lepsze i wiara wraca. Przyjdzie słabszy czas to siejemy - włącznie ze mną - czarne wizje. W....iająca jest po prostu ta stagnacja. I chyba trzeba wreszcie odważnej decyzji w klubie - albo wóz albo przewóz.
Odpowiedz cytując