|
Dzisiejszy trening powinien zakończyć sie rozmową kibiców z każdym piłkarzem, a Dolce Gabana77 powinien dostać zakaz wychodzenia na tzw. "miasto".
Klub pisze, że gramy dalej. Tyle tylko, że tak grać dalej nie możemy!!! Bo zaraz będziemy w II części tabeli.
|