Wyświetl pojedynczy post
domin_czyzyny
Socios Wisła Kraków
 
Od: 09.2010
Skąd: Kraków/Bolechowice

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#195
Stary 29.09.2014, 12:50
Dzisiejszy trening powinien zakończyć sie rozmową kibiców z każdym piłkarzem, a Dolce Gabana77 powinien dostać zakaz wychodzenia na tzw. "miasto".

Klub pisze, że gramy dalej. Tyle tylko, że tak grać dalej nie możemy!!! Bo zaraz będziemy w II części tabeli.
Odpowiedz cytując