|
Niestety jeden na jeden to tylko Stilić w tej drużynie. Reszta musi mieć ścianę, która CELNIE odda a to już jest spore wyzwanie. Przy takiej obronie Cracovii to może jeszcze ze dwa razy udałoby się Sarkiemu na boku uciec do liniii. Zmiana na DG77 bezsensowna, Stępiński powinien wejść wcześniej Za Jankesa, Boguś na defensywnego, Sarki i Guła za 2 def. to MOŻE udałby się coś ugrać. Bronic nie było czego bo Cracovia tak słaba to nie była już b. dawno...
Ostatnio edytowane przez mee : 29.09.2014 o godz. 12:53.
|