Wyświetl pojedynczy post
darotsok73
Senior Member
 
 
Od: 02.2008
Skąd: R22 Krk Południe

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#193
Stary 29.09.2014, 12:31
Wisełka nie gra nic już od czasów Maaskantowego mistrzostwa. Z małymi przerwami ,z małymi zrywami. Przeciętność. Szarzyzna. temat do wałkowania w nieskończoność.

Nasze wysokie miejsce w tabeli jest tylko odzwierciedleniem jak słaby poziom ma nasza zesraklasa i ile w tym wszystkim przypadku i półamatorki.

Nasza super techniczna pomoc z skrzydłąmi nie jest w stanie podać jednej piłki bramkowej z słabym murarskim przeciwnikiem. Wystarczy z nami ostro siłowo powalczyć i jest.. to co wczoraj czy przed tygodniem.
Brozio pomijając fakt ze nie miał z czego coś ukopać to zwyczajnie jest bez formy. Dla mnie bezwzględnie łąwka. Dawać Stępińskiego i Zająca.

Stilić ,jak zwykle ,przebłyski ,świetna technika ale dwa razy mu ktoś na plecy skoczy i już jest " ałłła i nie bawię się. ".
Z Gużmika będą ludzie ,ma pojęcie. Mecz sportowo mniej niż przeciętny ,ale krakowskich derbach to ostatnio standart.
W tym roku korona szybciej nam spadła i ciężka praca przed kopaczami.
Generalnie wstyd i zimna woda na łby co poniektórym.
Na osiedlu Wacki geby cieszą jakby "miszcza" zdobyły. BOLI.

Ps. kolejny raz nasi kopacze przegrywają mnóstwo piłek i kiwek jeden na jeden a nawet dwa i trzy na jeden. Ostrożność? cykor? czy brak ambicji?.
Jeśli ktoś nie rozumie, w jakim klubie gra i dla kogo, to niech stąd lepiej odejdzie i nie zawraca głowy - mówi ostro były piłkarz "Białej Gwiazdy", MAREK MOTYKA
Odpowiedz cytując