Tak. Katarek złapał Semirek i już zapomniał jak się gra w piłkę. Pilkarzyk miesiaca.

To, ze w a,b,c klasie Ci to przeszkadza w grze,.slabiej sie.czujesz itd. Jeszcze zrozumiem. Ale nie w najwyzszej klasie rozgrywkowej W KRAJU. Z gościem, który sam uważa, ze powinien zostac powołany na najbliższy mecz swojej REPREZENTACJI. Może Dolce Gabbana 77 (swoją drogą wielkie brawa dla autora zwrotu) cos ugotowal dla calej ekipy i masowa grypka zoladkowa? Zaglaszczcie ich. Smialo. Tylko nie miej pretensji do tych, ktorzy przestali na gowno mowic papu.