Wyświetl pojedynczy post
ABGwislakABG
Senior Member
 
 
Od: 06.2009
Skąd: kmwtw

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#189
Stary 29.09.2014, 11:49
Tak. Katarek złapał Semirek i już zapomniał jak się gra w piłkę. Pilkarzyk miesiaca. To, ze w a,b,c klasie Ci to przeszkadza w grze,.slabiej sie.czujesz itd. Jeszcze zrozumiem. Ale nie w najwyzszej klasie rozgrywkowej W KRAJU. Z gościem, który sam uważa, ze powinien zostac powołany na najbliższy mecz swojej REPREZENTACJI. Może Dolce Gabbana 77 (swoją drogą wielkie brawa dla autora zwrotu) cos ugotowal dla calej ekipy i masowa grypka zoladkowa? Zaglaszczcie ich. Smialo. Tylko nie miej pretensji do tych, ktorzy przestali na gowno mowic papu.
Anty PO-PiS!!!
Odpowiedz cytując