Wyświetl pojedynczy post
!!IRIVER!!
Senior Member
 
Od: 08.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#188
Stary 29.09.2014, 11:45
Najgorsze w tym wszystkim jest to, że te kolejne 5 meczy nie zapowiada się łatwiej niż ostatnie dwa. Poza Koroną, która też wreszcie się przełamała, gramy z samymi solidnymi jak na nasze warunki drużynami. Przekroczyliśmy półmetek gier jesiennych, a patrząc na ostatni wyraźny spadek formy doczłapanie do 30-33 punktów po 19 meczach będzie wynikiem, który przyjmę z zadowoleniem. Nadzieja - słowo klucz - jest taka, że to co się stało ostatnio choć przykre dla kibica, okaże się być zjawiskiem chwilowym, a nie trwałą tendencją jak wiosną tego roku.
Odpowiedz cytując