|
ja powiem tak
gratulacje dla trenera Podolinskiego za to jak jego miernoty podeszły do meczu i za ustawienie taktyczne które wraz z agresywnym pressingiem zabrało nam pomysłu na grę już od początku spotkania.
p.s Porażka wina Smudy, z racji tego ze ma wyjebane na analize przeciwnika. Taktykiem jest ....a na poziomie ślepej kury bez nogi.
Szkoda Guzmicza - cały mecz super a tu nagle urywka i s.......one derby...
cały nasz chuligański trud tobie ukochana ojczyzno
|