Wyświetl pojedynczy post
szprotson
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 06.2005
Skąd: z boiska

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#186
Stary 29.09.2014, 11:21
ja powiem tak

gratulacje dla trenera Podolinskiego za to jak jego miernoty podeszły do meczu i za ustawienie taktyczne które wraz z agresywnym pressingiem zabrało nam pomysłu na grę już od początku spotkania.

p.s Porażka wina Smudy, z racji tego ze ma wyjebane na analize przeciwnika. Taktykiem jest ....a na poziomie ślepej kury bez nogi.
Szkoda Guzmicza - cały mecz super a tu nagle urywka i s.......one derby...
cały nasz chuligański trud tobie ukochana ojczyzno

Odpowiedz cytując