Kurz napisał(a):

|
Może nasi za bardzo chcieli w obu meczach?
|
Cytat:
|
Może problemem jest to, że zupełnie nie radzą sobie z presją, a nie przygotowanie fizyczne?
|
Faktycznie, przecież to dopiero juniorzy.
Cytat:
|
A może drużyny z ekstraklasy już doskonale wiedzą jak z nami grać?
|
Tu się zgadzam, wiedzą, ze wystarczy trochę więcej biegać.