Wyświetl pojedynczy post
Gwiaździsty
Senior Member
 
Od: 04.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#184
Stary 29.09.2014, 11:06
Kurz napisał(a):Wyświetl post
Może nasi za bardzo chcieli w obu meczach?


Cytat:
Może problemem jest to, że zupełnie nie radzą sobie z presją, a nie przygotowanie fizyczne?
Faktycznie, przecież to dopiero juniorzy.

Cytat:
A może drużyny z ekstraklasy już doskonale wiedzą jak z nami grać?
Tu się zgadzam, wiedzą, ze wystarczy trochę więcej biegać.
Odpowiedz cytując