Wyświetl pojedynczy post
dynek.pl
Senior Member
 
 
Od: 03.2003
Skąd: Sandomierz/Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#180
Stary 29.09.2014, 10:45
Gwiaździsty napisał(a):Wyświetl post
Uważasz, że taki Smuda jest lepszy od np. połowy trenerów w ekstraklasie ? I, ze niby zarabia tak mało ?

Ale dlaczego sprzed dwóch a nie np. sprzed 5 czy 6 lat ? A sklad pewnie mamy gorszy od Bełchatowa, Korony, Podbeskidzia, Śląska itd. ? A na wiosnę to odwalali tak jak ich Smuda do sezonu przygotował.

Smuda to trenerski analfabeta, Nikodem Dyzma polskiej trenerki, pod jego wodzą ten zespół popada w przeciętność. Brak presji, bo przecież wystarczy znaleźć się w 8-ce by odtrąbić wielki sukces. Po co się wysilać jak np. Ruch w zeszłym sezonie i zagrać w pucharach jak można za te same pieniądze truchtać po boisku. Smuda gwarantuje ten minimalizm.
Długo czekałeś na ten moment żeby moc wyrzucić z siebie to wszystko wyrzucić wiec widzę, ze trochę się uzbierało - widzę, ze jednak porażka w derbach ma tez plusy bo niezdrowo jest nosić w sobie tyle frustracji, a tym, którzy sprowadzają sezon do jednego meczu proponuje to co Wam dobrze wychodzi czyli bojkot reszty sezonu.
Puchar jest na5z!
Odpowiedz cytując