Maddie napisał(a):

|
Zwalnianie Smudy miałoby sens, gdybyśmy byli w stanie zatrudnić kogoś lepszego. Przy obecnej sytuacji finansowej takiej możliwości nie widzę. To raz.
|
Uważasz, że taki Smuda jest lepszy od np. połowy trenerów w ekstraklasie ? I, ze niby zarabia tak mało ?
Cytat:
|
Dwa: przypomnijcie sobie mecze sprzed dwóch lat za Probierza czy Kulawika. To, że jesteśmy dwa punkty za liderem, to jest cud przy takich piłkarzach.Niektórzy za szybko uwierzyli, że mamy skład na mistrzostwo Polski. Zapomnieli, co ci piłkarze odwalali jeszcze na wiosnę.
|
Ale dlaczego sprzed dwóch a nie np. sprzed 5 czy 6 lat ? A sklad pewnie mamy gorszy od Bełchatowa, Korony, Podbeskidzia, Śląska itd. ? A na wiosnę to odwalali tak jak ich Smuda do sezonu przygotował.
Smuda to trenerski analfabeta, Nikodem Dyzma polskiej trenerki, pod jego wodzą ten zespół popada w przeciętność. Brak presji, bo przecież wystarczy znaleźć się w 8-ce by odtrąbić wielki sukces. Po co się wysilać jak np. Ruch w zeszłym sezonie i zagrać w pucharach jak można za te same pieniądze truchtać po boisku. Smuda gwarantuje ten minimalizm.