|
Ławka, ławka w tamtym sezonie jeszcze ten argument mógł działać. W tym jak dla mnie już nie. Poza tym odpuszczamy w końcu PP żeby gwiazdeczki z pierwszej jedenastki się nie przemęczały. Jako, że do końca sezonu jeszcze sporo gier wszystko może się różnie potoczyć ale miejsce poza pudłem będzie porażką.
|