|
Ta liga jest tak beznadziejna i wyrównana, że mamy takie same szanse zając miejsca 2-3 jak i 5-6. Zadecydują niuanse i ławka rezerwowych tak jak w tamtym sezonie. O beznadziejności tej ligi może świadczyć choćby to że w pucharach reprezentowały nas Ruch i Zawisza czyli drużyny które obecnie będą walczyły o utrzymanie. Nie rozumiem dlaczego taki śmieszny klubik jak Bełchatów ma walczyć o puchary a my z góry zakładamy że się tam nie znajdziemy.
Gramy piach obecnie ok, ale inne drużyny wcale lepsze nie są.
|