|
Ot co... tylko niektorzy dalej beda siac propagande ze z takimi pilkarzami to sukces..
..litosci, spojrzcie na nazwiska pilkarzy grajacych w innych klubach.
Wisla sportowo na luzie powinna zajac miejsce na podium
I nie ma co tu zganiac wszystkiego na lawke rezerwowych bo akurat podstawowa jedenastka wyszla i w meczu z Legia i z Cracovia.. a jak sie skonczylo kazdy wie. A skonczylo bo pojebalo sie niektorym od dobrobytu i w dwoch meczach postanowili przebiec lacznie 500 metrow, oddac pol strzalu na bramke i nie spocic sie nawet.
|