wiesniak84 napisał(a):

|
Co to znaczy, że przy "takich" piłkarzach mamy drugie miejsce? Nie licząc Legii i Wronek , w którym zespole gra chociaż trzech piłkarzy pokroju Stilicia, Brożka i Głowackiego? Przecież my kadre mamy spokojnie na pudło tej buraczanej ligii.
|
Pierwszą jedenastkę owszem, ale tu się rozchodzi o ławkę rezerwowych. Nie dość, że krótka to jeszcze zbyt dobra jakościowo.
Btw, żydki kiedy ostatni raz wygrały z Wisłą strzelając więcej niż 1 (sł. JEDNĄ) bramkę?