Wyświetl pojedynczy post
St Yabol
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 10.2010
Skąd: Pernambuco

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#171
Stary 29.09.2014, 10:12
wiesniak84 napisał(a):Wyświetl post
Co to znaczy, że przy "takich" piłkarzach mamy drugie miejsce? Nie licząc Legii i Wronek , w którym zespole gra chociaż trzech piłkarzy pokroju Stilicia, Brożka i Głowackiego? Przecież my kadre mamy spokojnie na pudło tej buraczanej ligii.
Pierwszą jedenastkę owszem, ale tu się rozchodzi o ławkę rezerwowych. Nie dość, że krótka to jeszcze zbyt dobra jakościowo.

Btw, żydki kiedy ostatni raz wygrały z Wisłą strzelając więcej niż 1 (sł. JEDNĄ) bramkę?
Odpowiedz cytując