Temat
:
DERBY KRAKOWA! 28 września, godz. 18:00
Wyświetl pojedynczy post
wiesniak84
Guest
#
170
29.09.2014, 10:07
Co to znaczy, że przy "takich" piłkarzach mamy drugie miejsce? Nie licząc Legii i Wronek , w którym zespole gra chociaż trzech piłkarzy pokroju Stilicia, Brożka i Głowackiego? Przecież my kadre mamy spokojnie na pudło tej buraczanej ligii.
wiesniak84