Wyświetl pojedynczy post
shaggy
Senior Member
 
 
Od: 06.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#168
Stary 29.09.2014, 10:04
Maddie napisał(a):Wyświetl post
Zwalnianie Smudy miałoby sens, gdybyśmy byli w stanie zatrudnić kogoś lepszego. Przy obecnej sytuacji finansowej takiej możliwości nie widzę. To raz. Dwa: przypomnijcie sobie mecze sprzed dwóch lat za Probierza czy Kulawika. To, że jesteśmy dwa punkty za liderem, to jest cud przy takich piłkarzach.Niektórzy za szybko uwierzyli, że mamy skład na mistrzostwo Polski. Zapomnieli, co ci piłkarze odwalali jeszcze na wiosnę. To było do przewidzenia, że zimny prysznic przyjdzie w zeszłym tygodniu (mimo, ze niektórzy naiwnie typowali 4:0, 5:0 w obu meczach), ale w życiu bym się nie spodziewała że oberwiemy tak mocno.
Głos rozsądku - proponuję "zwalniaczom" Smudy przeczytać go ze trzy razy.
Oczywiście porażka w derbach to takze udział Smudy i to nie mały ale... proponuję jeszcze raz przeczytać powyższy cytat i zaakceptować fakt że przy obecnych możliwościach finansowo organizacyjnych cięzko byłoby nam skusić kogoś innego. A Probierzy i Kulawików już przerabialiśmy.

Po części duże zawiedzione grono samo jest sobie winne pompując balonik przed meczem z legia, typując nasze zwyciestwo nawet w wielkich rozmiarach.

Nie odnoszę tego do derbów bo tutaj porażka nie miała prawa się zdarzyć...
Odpowiedz cytując