dynek.pl napisał(a):

|
Rozumeim, ze ty zamierzasz popelnic samobojstwo z tego powodu ?
|
Rozumiem, że dla Ciebie porażka w Derbach to nic wielkiego?
W sumie kogo ja pytam...
Gwiazdorzy pięknie to rozegrali, oby tak dalej Panowie a już niedługo krakowskie kluby zaoferują wam kartę stałego klienta.