Temat
:
DERBY KRAKOWA! 28 września, godz. 18:00
Wyświetl pojedynczy post
wiesniak84
Guest
#
164
29.09.2014, 09:36
Żenujące to jest zrównywanie znaczenia DERBÓW z meczami z Bełchatowami, Łęczną itp itd. i usprawiedliwianie zarówno piłkarzy jak i Dyzmy.
wiesniak84